ul.Kręta 10, 48-100 Głubczyce
tel./fax. 77 471-00-35, 77 471-00-45

Spółdzielnia Mieszkaniowa

jesteśmy do Państwa dyspozycji

Kontakt

Spółdzielnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00


Ostatni wtorek miesiąca w godzinach 8.00-16.00

Dane firmy:


Spółdzielnia Mieszkaniowa

48-100 Głubczyce, ul.Kręta 10

NIP: 748-000-20-42, REGON: 000488088

email: sekretariat@smglubczyce.pl


Konta bankowe:

Bank Spółdzielczy - konto dla mieszkańców

42 8868 0004 1000 0000 0130 0001


Bank Spółdzielczy - konto dla kontrahentów

72 8868 0004 2000 0000 0130 0580


Bank PKO - konto dla wszystkich

17 1020 3714 0000 4902 0007 8923



Telefon/fax:

77 4710035 lub 77 4710045

Numery wewnętrzne:

24: Sekretariat
22: Księgowość
23: Dział Energetyki Cieplnej (DEC)
27: Dział Członkowski
28: Kierownik Działu GZM
29: Czynsze
32: Dział Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi (GZM)
33: Dział Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi (GZM)
34: FAX

Numery alarmowe (po godzinie 15-tej oraz w weekendy):

ELEKTRYK: 517 871 212
KONSERWATOR (gaz, wod.-kan. i C.O.): 506 054 006


Pracownicy administracji Spółdzielni:

Prezes Spółdzielni
Renata Kulik
r.kulik@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 20)

Członek Zarządu, Specjalista ds. samorządowo-organizacyjnych oraz kadrowych, sekretariat
Bogusława Hauptman
b.hauptman@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 24)

Członek Zarządu, Kierownik GZM
Barbara Antoszczyszyn
b.antoszczyszyn@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 26)

Główny księgowy
Agata Wołoszyn
a.woloszyn@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 21)

Księgowa
Grażyna Tokarz
g.tokarz@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 22)

Księgowa ds. rozliczania opłat mieszkaniowych
Bożena Idziak
b.idziak@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 29)

Księgowa ds. rozliczeń kosztów
Danuta Janowicz
d.janowicz@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 22)

Księgowa ds. rozliczania płac, podatków i ZUS
Grażyna Wysocka
g.wysocka@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 22)

Księgowa ds. gospodarki kasowej
Krystyna Kowalska
k.kowalska@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 22)

Księgowa
Sylwia Morawiec
s.morawiec@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 22)

Specjalista ds. członkowsko-mieszkaniowych, doradztwo w sprawie spłat zaległości
Małgorzata Kowalska
m.kowalska@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 27)

Specjalista ds. GZM
Krzysztof Biernat
k.biernat@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 28)

Specjalista ds. remontów i kosztów
Józef Paliga
j.paliga@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 33)

Specjalista ds. GZM
Barbara Kozłowska
b.kozlowska@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 32)

Specjalista ds. gospodarki cieplnej
Bogusław Głuszczyński
b.gluszczynski@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 25)

Specjalista ds. ciepłownictwa
Sebastian Czerewko
s.czerewko@smglubczyce.pl
Tel. 77 4710035, 77 4710045 (nr wewnętrzny 25)

Informatyk
Aleksander Sak
a.sak@smglubczyce.pl

Administrator osiedla: Kietrz, Branice, Baborów, Bliszczyce, Dzierżkowice - konserwator
Franciszek Zdaniak
f.zdaniak@smglubczyce.pl
Tel. 77 4711907




Oddział w Kietrzu (administracja osiedli: Kietrz, Baborów, Branice, Bliszczyce, Dzierżkowice)

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

Ostatni wtorek miesiąca w godzinach 8.00-16.00
 

Adres oddziału:

ul.Wojska Polskiego 1C "Arkady", 48-130 Kietrz

Telefon/fax:

77 4711907

Numery alarmowe (po godzinie 15-tej oraz w weekendy):

KONSERWATOR (gaz, wod.-kan. i C.O.): 790 231 807


Mapa dojazdu: